• 2

  • 3

  • 4

Copyright 2024 - Custom text here

Hasičský ples a dětský karneval 2013

097


V sobotu 23. února letošního roku jsme opět uspořádali již tradiční dětský karneval a hasičský ples, tentokrát s kouzelným nádechem…

 

 

 

 

 

 

DĚTSKÝ KARNEVAL

 

Již kolem půl jedné odpoledne se do sokolovny začali scházet první návštěvníci dětského karnevalu, samozřejmě v hojném zastoupení masek.

 

Sál se brzy zaplnil a my jsme z jeviště mohli sledovat přehlídku princezen, karkulek, rytířů, čarodějnic a spousty dalších pohádkových postav. Kromě písniček a soutěží jsme si tento rok pro děti připravili překvapení v podobě vystoupení kouzelníka. A musím říci, že bylo úžasné sledovat, jak se zájmem a údivem ve tváři přímo hltaly jeho triky. Za možnost uspořádat pro děti toto kouzelnické vystoupení děkujeme sponzorům, jmenovitě: Liboru Drahošovi, Pavlu Němcovi, Petru Peškovi, Janu Poslušnému, Jaroslavu Vobejdovi a Městu Proseč. Děkujeme!

 

Pak již přišlo na řadu vyhlášení nejlepších masek, které je pro nás rok od roku složitější, protože se karneval čím dál tím víc hemží nápaditými doma připravenými kostýmy. Vybírat mezi bandou černoušků, králíky z klobouku či dokonalým kosmonautem byl oříšek a zároveň i radost.

 

Vítězná maska ve složení Mája, Vilík a Hop pak získala krásný dort.

 

  • 025
  • 039
  • 097

Z kapacitních důvodů je celá galerie umístěna >>ZDE<<

 

HASIČSKÝ PLES

 

Letošní ples byl zahájen netradičně dětskou kapelou ze ZUŠ Skuteč, která dokázala, že se nemusíme bát o budoucnost našich plesů.

 

Předtančení v moderním stylu zajistila místní taneční skupina Mitrix a i pro letošek jsme si pro hosty připravili překvapení, tentokrát v podobě vystoupení kouzelníka – Mistra republiky v moderní magii.

 

A pak již naplno propuklo plesové veselí pod taktovkou oblíbené kapely QUATTRO. Letošní ples se těšil hojné návštěvě a proběhl bez problémů a organizačních přešlapů, o čemž svědčí i spousta následných pozitivních ohlasů. Hosté tančili, zpívali a bavili se až do brzkých ranních hodin. Na závěr mi dovolte několik poděkování. V první řadě děkujeme všem sponzorům, kteří nám přispěli do tomboly, která si již několik let drží dobrou úroveň. Velké poděkování patří klubu rodičů Hnízdo Proseč, jehož členky připravily krásnou plesovou výzdobu. Nesmím zapomenout poděkovat všem členům a jejich rodinným příslušníkům, kteří se podíleli na přípravě a hladkém průběhu plesu.

 

A nakonec, nikoliv však s menší důležitostí, děkujeme všem hostům, kteří se na ples přišli pobavit a vytvořili tak jeho příjemnou atmosféru. Za rok se těšíme opět nashledanou.

 

  • DSC_0036
  • DSC_0056
  • DSC_0196

Z kapacitních důvodů je celá galerie umístěna >>ZDE<<

SDH Města Proseč

tel.: 469 321 116

www.sdh-prosec.cz

správce webu: Pavlína Soudková

tel.: 606 134 339

e-mail: vodickovapavlina@seznam.cz

logo mesto prosec     logo prosec