• 2

  • 3

  • 4

Copyright 2024 - Custom text here

Ponorné kalové čerpadlo HCP GF

cerpadlo HCP

 

Přenosná ponorná čerpadla řady GF jsou speciální průmyslová čerpadla vybavená řezacím zařízením, určená k čerpání odpadních vod s obsahem dlouhovláknitých látek a předmětů.

 

Nacházejí velmi široké uplatnění všude tam, kde se do splaškové kanalizace dostanou i předměty, které rozdrtí řezák čerpadla. Především v komerčních objektech, průmyslových závodech, nemocnicích, činžovních i rodinných domech, rekreačních zařízeních i hotelích, kanalizačních systémech parků, systémech ležících pod úrovní gravitační kanalizace a v tlakových odpadních systémech.

SDH Města Proseč

tel.: 469 321 116

www.sdh-prosec.cz

správce webu: Pavlína Soudková

tel.: 606 134 339

e-mail: vodickovapavlina@seznam.cz

logo mesto prosec     logo prosec