• 2

  • 3

  • 4

Copyright 2024 - Custom text here

Nafukovací člun DINGHY 400

clun

 

Záchranářský člun DINGHY 400 je konstruován ze samostatných komorových dílů spojených v jeden celek šněrováním. Lze tedy podle počtu přepravovaných osob a charakteru přepravovaného materiálu přestavět vnitřek člunu posunutím sedaček na místo odpovídající ideálnímu těžišti člunu.

Člun je vyroben z technické PAD tkaniny s vysokou odolností proti oděru a mechanickému poškození. K sešití jednotlivých dílů jsou použity vysokopevnostní PES nitě. Tato volba materiálu dovoluje použití poměrně vysokého provozního tlaku 30 kPa. PAD tkanina pláště je pro vodu propustná, což má význam zejména pro rychlé sušení člunu po použití.  Technická data:


- délka člunu: 400 cm
- šířka člunu: 164 cm
- nosnost: 650 kg
- hmotnost: 31 kg
- počet osob max.: 6

SDH Města Proseč

tel.: 469 321 116

www.sdh-prosec.cz

správce webu: Pavlína Soudková

tel.: 606 134 339

e-mail: vodickovapavlina@seznam.cz

logo mesto prosec     logo prosec