• 2

  • 3

  • 4

Copyright 2019 - Custom text here

Motorová pila Husqarna 365

husquarna55

 

Je to mechanická pila určená u hasičů především k likvidaci spadlých stromů při nejrůznějších živelných a jiných mimořádných událostech.

Svoji práci však zastane i u požárů při rozebírání konstrukcí, jejich odstraňování a podobně.

Přenosné plovoucí čerpadlo PH-Poseidon 1200 BS

poseidon

 

Přenosné plovoucí čerpadlo PH-Poseidon 1200 BS je zařízení použitelné u jednotek HZS k doplnění cisternových stříkaček z volných přírodních zdrojů. Dále je možné toto zařízení použít k odčerpávání vody ze zatopených nebo zaplavených prostor.

 

Zařízení je určeno k čerpání užitkové vody. Čerpá nečistoty do velikosti zrna ca 20mm.

Motorové kalové čerpadlo HERON EMPH 80 W

heron

 

Robustní kalové čerpadlo se zesílenou konstrukcí s výkonným motorem určené pro nasazení při odčerpávání znečištěné vody z výkopů, jímek, prostor zatopených při záplavách apod. Umožňuje čerpání čisté i kalné vody s obsahem pevných částic do průměru 25 mm.

 

 

 

 

 

Číst více >>

Ponorné kalové čerpadlo HCP GF

cerpadlo HCP

 

Přenosná ponorná čerpadla řady GF jsou speciální průmyslová čerpadla vybavená řezacím zařízením, určená k čerpání odpadních vod s obsahem dlouhovláknitých látek a předmětů.

 

Nacházejí velmi široké uplatnění všude tam, kde se do splaškové kanalizace dostanou i předměty, které rozdrtí řezák čerpadla. Především v komerčních objektech, průmyslových závodech, nemocnicích, činžovních i rodinných domech, rekreačních zařízeních i hotelích, kanalizačních systémech parků, systémech ležících pod úrovní gravitační kanalizace a v tlakových odpadních systémech.

Vzduchový dýchací přístroj PLUTO 300 Comfort 3075

dychaci pristroj

 

Vzduchový dýchací přístroj PLUTO 300 Comfort 3075 je přetlakový autonomní izolační dýchací přístroj s tlakovým vzduchem a otevřeným dýchacím okruhem.

Přístroj má přenosný zásobník tlakového vzduchu a je zcela nezávislý na okolní atmosféru. Vydechovaný vzduch odchází z ochranné masky bez recirkulace do okolní atmosféry.

Přístroj je určen pro ochranu dýchacích orgánů osobám vykonávající různé činnosti v prostředí s vysokou koncentrací toxických plynů.

Přístroj je vybaven výstražným zvukovým zařízenín, které upozorňuje na nízký stav tlaku v lahvi.

SDH Města Proseč

tel.: 469 321 116

www.sdh-prosec.cz

správce webu: Pavlína Vodičková

tel.: 606 134 339

e-mail: vodickovapavlina@seznam.cz

logo mesto prosec     logo prosec