• 2

  • 3

  • 4

Copyright 2019 - Custom text here

Ponorné kalové čerpadlo HCP GF

cerpadlo HCP

 

Přenosná ponorná čerpadla řady GF jsou speciální průmyslová čerpadla vybavená řezacím zařízením, určená k čerpání odpadních vod s obsahem dlouhovláknitých látek a předmětů.

 

Nacházejí velmi široké uplatnění všude tam, kde se do splaškové kanalizace dostanou i předměty, které rozdrtí řezák čerpadla. Především v komerčních objektech, průmyslových závodech, nemocnicích, činžovních i rodinných domech, rekreačních zařízeních i hotelích, kanalizačních systémech parků, systémech ležících pod úrovní gravitační kanalizace a v tlakových odpadních systémech.

 

Číst více >>

Motorové kalové čerpadlo HERON EMPH 80 W

heron

 

Robustní kalové čerpadlo se zesílenou konstrukcí s výkonným motorem určené pro nasazení při odčerpávání znečištěné vody z výkopů, jímek, prostor zatopených při záplavách apod. Umožňuje čerpání čisté i kalné vody s obsahem pevných částic do průměru 25 mm.

 

 

 

 

 

Číst více >>

Nafukovací člun DINGHY 400

clun

 

Záchranářský člun DINGHY 400 je konstruován ze samostatných komorových dílů spojených v jeden celek šněrováním. Lze tedy podle počtu přepravovaných osob a charakteru přepravovaného materiálu přestavět vnitřek člunu posunutím sedaček na místo odpovídající ideálnímu těžišti člunu.

Člun je vyroben z technické PAD tkaniny s vysokou odolností proti oděru a mechanickému poškození. K sešití jednotlivých dílů jsou použity vysokopevnostní PES nitě. Tato volba materiálu dovoluje použití poměrně vysokého provozního tlaku 30 kPa. PAD tkanina pláště je pro vodu propustná, což má význam zejména pro rychlé sušení člunu po použití. Číst více >>

Vzduchový dýchací přístroj PLUTO 300 Comfort 3075

dychaci pristroj

 

Vzduchový dýchací přístroj PLUTO 300 Comfort 3075 je přetlakový autonomní izolační dýchací přístroj s tlakovým vzduchem a otevřeným dýchacím okruhem.

Přístroj má přenosný zásobník tlakového vzduchu a je zcela nezávislý na okolní atmosféru. Vydechovaný vzduch odchází z ochranné masky bez recirkulace do okolní atmosféry.

Přístroj je určen pro ochranu dýchacích orgánů osobám vykonávající různé činnosti v prostředí s vysokou koncentrací toxických plynů.

Přístroj je vybaven výstražným zvukovým zařízenín, které upozorňuje na nízký stav tlaku v lahvi.

CAS 30 - T815-7 6x6.1

DSCN0317

 

Vozidlo CAS 30 - T815-7 6x6.1 se svojí koncepcí řadí mezi cisterny pro zásah vodou nebo pěnou. Je to speciální vozidlo určené pro provoz na všech komunikacích a v terénu, hmotnostní třída S.

Automobil je postaven na třínápravovém podvozku a je vybaven odstředivým čerpadlem, vodní nádrží a nádrží na pěnidlo. Vozidlo je určeno pro přepravu čtyřčlenné posádky.

Toto vozidlo pořídilo město Proseč v roce 2018. Pořizovací cena toho zcela nového automobilu byla 7,7 milionů korun a bylo pořízeno z prostředků EU z Integrovaregionálníh
operačníhoprogramu a z prostředků města Proseč. 

 

Číst více >>

SDH Města Proseč

tel.: 469 321 116

www.sdh-prosec.cz

správce webu: Pavlína Vodičková

tel.: 606 134 339

e-mail: vodickovapavlina@seznam.cz

logo mesto prosec     logo prosec