• 2

  • 3

  • 4

Copyright 2019 - Custom text here

Přetlakový ventilátor PH - VP 450

ventilator

 

Naše jednotka pořídila díky sponzorskému daru od LESŮ ČR nový přetlakový ventilátor PH - VP 450.

Kompaktní, přenosný a lehce ovladatelný přetlakový ventilátor PH-VP 450 je určen k rychlému odvětrávání zakouřených prostorů při požáru přetlakovým způsobem - pozitivní ventilací. Jeho použití usnadňuje provedení zásahu v hustě zakouřených budovách a snižuje koncentraci škodlivých a výbušných plynů. Přetlakový ventilátor pracuje na principu vytváření pozitivního tlaku v budovách mechanickým způsobem s použitím rotoru-turbíny, která vyrábí silný a směrový vzduchový proud sloužící pro ventilaci prostoru.

Je určen k boji proti dýmu, plynům, vysokým teplotám a k vysoušení.

SDH Města Proseč

tel.: 469 321 116

www.sdh-prosec.cz

správce webu: Pavlína Vodičková

tel.: 606 134 339

e-mail: vodickovapavlina@seznam.cz

logo mesto prosec     logo prosec